Doprava a platba

Platobné podmienky

Kupujúci si môže zvoliť spôsob platby, buď:

  • na dobierku (1,20 EUR),
  • prevodom na účet (0 EUR),v hotovosti
  • osobný odber (0 EUR),
  • prostredníctvom Pay Pal (3% zo sumy, min. 1 EUR)

Odberným miestom pri osobnom odbere je: sídlo firmy UKOVMI sr.o. (UKOVMI s.r.o., Šarišská 955/114, Veľký Šariš-Kanaš 082 21, SR)


Dodacie podmienky

Tovar je doručovaný prostredníctvom DHL PARCEL Slovensko, SDS Slovenský Doručovací Systém. Tovar, ktorý je skladom a je objednaný najneskôr do 11.30 v pracovný deň, je expedovaný najneskôr nasledujúci pracovný deň a spravidla doručený do dvoch pracovných dní odo dňa prijatia objednávky.

V prípade spôsobu platby prevodom na účet je tovar expedovaný najneskôr nasledujúci pracovný deň po pripísaní čiastky na účet predávajúceho a spravidla doručený do dvoch pracovných dní odo dňa prijatia platby.

Ak tovar skladom nie je, je označený lehotou, do kedy bude tovar expedovaný predávajúcim; alebo je označený pojmom „Vypredaný“, v tomto prípade je možné kontaktovať predávajúceho emailom alebo telefonicky a informovať sa o dostupnosti daného tovaru. Predávajúci oznámi kupujúcemu dodaciu lehotu a po jej odsúhlasení zo strany kupujúceho vznikne kúpna zmluva. 

Cena za poštovné a balné je 6,50 EUR a cena za dobierku je 1,20 EUR.

Pre krajiny EU (mimo Slovensko), cena za poštovné a balné nieje zahrnutá v cene objednávky. Cena závisí od parametrov doručenia danej krajiny. Predávajúci informuje kupujúceho o cene za prepravu a balenie pred odoslaním tovaru.